Reference a zkušenosti

Každé školení je jedinečné, každá konzultace individuální. Proto jsou níže uvedené reference od mých klientů spíše obecnou ukázkou. Jsem vděčný za jejich velkorysou zpětnou vazbu, je to pro mne závazek do budoucna.


"Pavel Kasík dokáže díky propojení svých znalostí z humanitního i technického prostředí unikátním způsobem vystihnout složitost našeho světa ve všech jeho souvislostech, aniž by zároveň rezignoval na vědeckou přesnost či precizní práci se zdroji."

Jan Havlík
Vyučující VŠCHT Praha"Konzultace s Pavlem Kasíkem mi pomohla ujasnit si, jak prezentovat své projekty do médií a jaké aspekty našeho akademického působení jsou z pohledu publika nejzajímavější. Utkvěla mi rada "pozor na autopilota", protože když něco říkám už třetímu novináři, je těžké se na to soustředit."

Zdeněk Hurák
Vedoucí oddělení Advanced Algorithms for Control and Communications (AA4CC) na FEL ČVUT."Spolupráce s Pavlem Kasíkem byla naprosto bezproblémová, pomohl nám vyladit klíčové marketingové a obchodní texty systému Webnode v češtině a angličtině tak, aby byly snadno pochopitelné a srozumitelné cílové skupině. Díky jeho externímu pohledu při tvorbě textů se stal celý systém snadno použitelný i pro uživatele, kteří naše produkty do té doby neznali."

Vít Vrba
zakladatel společnost Webnode.com"Od workshopu už je to několik let, tak teď asi nedokážu vypíchnout nic konkrétního, ale jméno instituce mezi referencemi je určitě v pořádku."

Masarykova univerzita v Brně“Skvěle odvedená práce. Byla radost spolupracovat.”

Martin Urban
Eyedea Recognition s.r.o.


Máte zájem o mé školení nebo konzultaci? Pošlete mi nezávazný dotaz.